Otevřený dopis Jindřichu Berounskému

04 / 06 / 2013

Pokud jde o aktivity JTR v Jablonném v Podještědí, ujišťuji vás, že jsem s panem starostou Sadílkem dlouhodobě v kontaktu a situací se zabýváme. Pro vaše uklidnění, tyto aktivity tvoří jedno procento z celkové dodávky tepla a na budoucnost sítě CZT v Jablonci nemají žádný vliv.

Angažování firmy LOYDGROUP s.r.o. a Ing. Spilky je jedním s logických kroků komplikované skládanky, protože ani město ani teplárna nemají kapacity na řízení a kontrolu převzetí společnosti. Úkolem této firmy je  realizovat převzetí a nastavit standartní řídící mechanismy v šesti měsících po převzetí firmy tak, aby celý proces proběhl s co nejmenším rizikem pro všechny odběratele tepla.

Mrzí mě, že jako městský zastupitel předkládáte vědomě médiím zavádějící  informace na úrovni pavlačových drbů s cílem získat politickou popularitu a poškodit proces revitalizace.

 

S pozdravem

Petr Beitl

primátor města 

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy

 • 29 / 10 / 2018

  28. říjen 2018

  Projev primátora Jablonce nad Nisou a poslance Parlamentu ČR Petra Beitla u příležitosti 100. výročí vzniku republiky. 

 • 21 / 08 / 2018

  Projev Petra Beitla k 50. výročí srpnových událostí v roce 1968

  Vážené dámy, vážení pánové,

  před padesáti lety mínus jeden den český národ ulehl ke spánku v zemi, která věřila ve svou suverenitu a ráno se probudil v totalitě. Nikdo si tenkrát, v den mínus jedna, nemyslel, že by to mohlo být možné. Přesto se to stalo a může se to stát znovu, pokud ztratíme svou historickou paměť. Pokud si z mého projevu vezmete alespoň tento fakt, nemluvím tu dnes zbytečně.

 • 04 / 05 / 2018

  Projev k 73. výročí konce 2.světové války

  Projev Petra Beitla, primátora města Jablonec nad Nisou a poslance Parlamentu ČR u Památníků obětí 2. světové války Rýnovicích 4. května 2018.