Dejme Jablonci šanci

25 / 11 / 2013

Zaznamenal jsem obavy, že snížení cen, ke kterému dojde od ledna, je pouze volební tah a v příštím roce zase ceny porostou. Není to tak.

Abychom mohli dovést zamýšlenou revitalizaci celé teplárenské sítě do konce, potřebujeme klienty, odběratele. Potřebujeme ty z vás, kteří jste dosud na teplárnu připojeni. Snížení cen od příštího roku je pouze cestou k tomu, abychom projekt „Jablonec – energeticky úspěšné město“ mohli dotáhnout do konce a nabídnout vám skutečně výhodnou cenu tepla. Bez odběratelů to nepůjde.

Jablonecká energetická nabízí možnost, která tady dosud nebyla. Teplo zlevnit, soustavu zmodernizovat a znovu teplo zlevnit. Najednou si můžete vybrat. Budovat vlastní kotelny se vším co k tomu patří, to znamená nejen pořizovací náklady, ale i náklady na provoz a budoucí opravy nebo využít nabídky tepla z moderních zdrojů za přijatelnou cenu. A nejde jen o peníze. Skutečně chceme, aby každý vchod měl svůj komín a sousedé si navzájem pouštěli exhalace do oken?

Snížení ceny v tomto roce je prostě prostředkem, jak mít do budoucna, v řádu několika let, cenu ještě lepší. Vedení Jablonecké energetické odvádí tvrdou práci, pečlivě zvažuje každou z možných nabízených variant dalšího řešení, abychom opravdu zodpovědně mohli rozhodnout a vybrat to nejlepší pro odběratele i pro ostatní lidi ve městě. Dejme Jablonci šanci, aby se stalo ekologicky čistým a energeticky úsporným městem. 

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy