Dejme Jablonci šanci

25 / 11 / 2013

Zaznamenal jsem obavy, že snížení cen, ke kterému dojde od ledna, je pouze volební tah a v příštím roce zase ceny porostou. Není to tak.

Abychom mohli dovést zamýšlenou revitalizaci celé teplárenské sítě do konce, potřebujeme klienty, odběratele. Potřebujeme ty z vás, kteří jste dosud na teplárnu připojeni. Snížení cen od příštího roku je pouze cestou k tomu, abychom projekt „Jablonec – energeticky úspěšné město“ mohli dotáhnout do konce a nabídnout vám skutečně výhodnou cenu tepla. Bez odběratelů to nepůjde.

Jablonecká energetická nabízí možnost, která tady dosud nebyla. Teplo zlevnit, soustavu zmodernizovat a znovu teplo zlevnit. Najednou si můžete vybrat. Budovat vlastní kotelny se vším co k tomu patří, to znamená nejen pořizovací náklady, ale i náklady na provoz a budoucí opravy nebo využít nabídky tepla z moderních zdrojů za přijatelnou cenu. A nejde jen o peníze. Skutečně chceme, aby každý vchod měl svůj komín a sousedé si navzájem pouštěli exhalace do oken?

Snížení ceny v tomto roce je prostě prostředkem, jak mít do budoucna, v řádu několika let, cenu ještě lepší. Vedení Jablonecké energetické odvádí tvrdou práci, pečlivě zvažuje každou z možných nabízených variant dalšího řešení, abychom opravdu zodpovědně mohli rozhodnout a vybrat to nejlepší pro odběratele i pro ostatní lidi ve městě. Dejme Jablonci šanci, aby se stalo ekologicky čistým a energeticky úsporným městem. 

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy

 • 29 / 10 / 2018

  28. říjen 2018

  Projev primátora Jablonce nad Nisou a poslance Parlamentu ČR Petra Beitla u příležitosti 100. výročí vzniku republiky. 

 • 21 / 08 / 2018

  Projev Petra Beitla k 50. výročí srpnových událostí v roce 1968

  Vážené dámy, vážení pánové,

  před padesáti lety mínus jeden den český národ ulehl ke spánku v zemi, která věřila ve svou suverenitu a ráno se probudil v totalitě. Nikdo si tenkrát, v den mínus jedna, nemyslel, že by to mohlo být možné. Přesto se to stalo a může se to stát znovu, pokud ztratíme svou historickou paměť. Pokud si z mého projevu vezmete alespoň tento fakt, nemluvím tu dnes zbytečně.

 • 04 / 05 / 2018

  Projev k 73. výročí konce 2.světové války

  Projev Petra Beitla, primátora města Jablonec nad Nisou a poslance Parlamentu ČR u Památníků obětí 2. světové války Rýnovicích 4. května 2018.