Za dětmi přišel s dortem

Za dětmi přišel s dortem

01 / 06 / 2012

Primátor Petr Beitl se 1. června zastavil poblahopřát dětem k jejich svátku v MŠ Speciální v Palackého ulici v Jablonci nad Nisou.

Primátorskou návštěvu si spolu se svými kamarády užily také předškoláci z odloučeného pracoviště v ulici U Přehrady. I přes deštivé a chladné ráno, přišly se svými učitelkami na návštěvu do vyzdobené vily v Palackého ulici, aby si užily společnou oslavu Dne dětí. Jak o dárek jim primátor přinesl barevné maňáskové tužky a dva velké voňavé ovocné dorty  se zvířátky. „Já chci slona,“ překřikovali se dva malí špunti.

IMG_0442.JPG

Děti si pro primátora připravili veselou Dračí pohádku s písničkami a zapojili ho do svých her. „Děkuju, že jsem si s vámi mohl zacvičit, hned se mi bude lépe pracovat,“ smál se Petr Beitl při odchodu.

IMG_0425.JPG

Speciální mateřská škola v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Navštěvují ji děti ve věku od tří do sedmi let na doporučení dětského nebo odborného lékaře, pedagogicko-psychologické poradny, klinického logopeda nebo speciálně pedagogických center. Speciální mateřská škola pomáhá dětem s adaptačními problémy, úzkostným dětem, hyperaktivním, s poruchou pozornosti a soustředěnosti, s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, s mentálním postižením, s tělesným postižením a kombinovanými vadami.  

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy