Vysvětlení pro mé podporovatele a občany města

Vysvětlení pro mé podporovatele a občany města

03 / 10 / 2018

Proč v nacházejících komunálních volbách nekandiduji na post primátora?

Vážení občané, přátelé kamarádi,

V posledních dnech se na mne obracíte s vašimi dotazy a obavami, co bude po volbách dál s jabloneckou radnicí.

Chtěl bych vás všechny ujistit, že z Jablonce neodcházím a neopouštím jeho politickou scénu. Věřte tomu, že souběh funkcí primátora a poslance by dlouhodobě nebyl prospěšný pro nikoho. Ani pro radnici, ani pro město, ani pro mě.

Předávám svou funkci ve chvíli, kdy mohu s klidným svědomím konstatovat, že radnice je po všech stránkách stabilní, strategické projekty města – nemocnice, terminál, prodloužení tramvaje a dopravní projekty, jsou připraveny dobře. Dobré je nastavení i organizační obsazení radnice včetně finančního hospodaření města.

Podmínkou úspěšného zvládnutí budoucích úkolů je zkušenost lidí, kteří po volbách na radnici usednou. V tomto směru má moji plnou důvěru můj kolega Miloš Vele, který se mnou osm let spolupracuje a na všech úspěších radnice se podílel. Stejně tak i tým mých kolegů z ODS, který se na řízení města podílí už 24 let.

I já budu velmi rád dál spolupracovat, a moji budoucí roli určí volební výsledek můj i ODS. Může to být role v radě města, zastupitelstvu nebo komisích či výborech města.

Prosím vás všechny. Přijďte k volbám a volte ty kandidáty, kteří dlouhodobě svou prací dokazují, že budou pro naše město přínosem. Volte kandidáty ODS!

Petr Beitl, primátor

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy

 • 29 / 10 / 2018

  28. říjen 2018

  Projev primátora Jablonce nad Nisou a poslance Parlamentu ČR Petra Beitla u příležitosti 100. výročí vzniku republiky. 

 • 21 / 08 / 2018

  Projev Petra Beitla k 50. výročí srpnových událostí v roce 1968

  Vážené dámy, vážení pánové,

  před padesáti lety mínus jeden den český národ ulehl ke spánku v zemi, která věřila ve svou suverenitu a ráno se probudil v totalitě. Nikdo si tenkrát, v den mínus jedna, nemyslel, že by to mohlo být možné. Přesto se to stalo a může se to stát znovu, pokud ztratíme svou historickou paměť. Pokud si z mého projevu vezmete alespoň tento fakt, nemluvím tu dnes zbytečně.

 • 04 / 05 / 2018

  Projev k 73. výročí konce 2.světové války

  Projev Petra Beitla, primátora města Jablonec nad Nisou a poslance Parlamentu ČR u Památníků obětí 2. světové války Rýnovicích 4. května 2018.