Vysvětlení pro mé podporovatele a občany města

Vysvětlení pro mé podporovatele a občany města

03 / 10 / 2018

Proč v nacházejících komunálních volbách nekandiduji na post primátora?

Vážení občané, přátelé kamarádi,

V posledních dnech se na mne obracíte s vašimi dotazy a obavami, co bude po volbách dál s jabloneckou radnicí.

Chtěl bych vás všechny ujistit, že z Jablonce neodcházím a neopouštím jeho politickou scénu. Věřte tomu, že souběh funkcí primátora a poslance by dlouhodobě nebyl prospěšný pro nikoho. Ani pro radnici, ani pro město, ani pro mě.

Předávám svou funkci ve chvíli, kdy mohu s klidným svědomím konstatovat, že radnice je po všech stránkách stabilní, strategické projekty města – nemocnice, terminál, prodloužení tramvaje a dopravní projekty, jsou připraveny dobře. Dobré je nastavení i organizační obsazení radnice včetně finančního hospodaření města.

Podmínkou úspěšného zvládnutí budoucích úkolů je zkušenost lidí, kteří po volbách na radnici usednou. V tomto směru má moji plnou důvěru můj kolega Miloš Vele, který se mnou osm let spolupracuje a na všech úspěších radnice se podílel. Stejně tak i tým mých kolegů z ODS, který se na řízení města podílí už 24 let.

I já budu velmi rád dál spolupracovat, a moji budoucí roli určí volební výsledek můj i ODS. Může to být role v radě města, zastupitelstvu nebo komisích či výborech města.

Prosím vás všechny. Přijďte k volbám a volte ty kandidáty, kteří dlouhodobě svou prací dokazují, že budou pro naše město přínosem. Volte kandidáty ODS!

Petr Beitl, primátor

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy