Venku pršelo, uvnitř bylo veselo

Venku pršelo, uvnitř bylo veselo

31 / 08 / 2012

Maškarní rej s tematikou Vodního světa připravil pro děti Český červený kříž v Jablonci nad Nisou na poslední prázdninový pátek ve velkém sále Spolkového domu. Podtitulem bylo Rozloučení s létem, a protože venku celý den pršelo, opravdu to vypadalo na konec léta.

Mezi několik desítek dětí v maskách drsných pirátů, něžných víl a vodních tvorů zavítal i primátor města Petr Beitl v kostýmu námořníka. Spolu s ředitelkou jabloneckého spolku Českého červeného kříže Kateřinou Havlovou, která na sebe pro tentokrát vzala podobu utopené duše, nejprve maškarní rej zahájil a pak se oba vrhli do víru tance a soutěží. Program pro děti připravili dobrovolníci z řad ČČK a jak se na správný maškarní bál sluší, nechyběla ani tady soutěž o nejhezčí masku.  

„Podporuji činnost Červeného kříže a jsem rád, že ve své činnosti nezapomínáte ani na zábavu a na děti a i letos se vám podařilo zorganizovat už druhý ročník Vodního reje,“ poděkoval primátor organizátorům. Ti kromě zábavy a hudby ve vyzdobeném sále pro děti připravili i malé občerstvení z domácí kuchyně.

FOTOGALERIE

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy