Po volbách se nezměníme

Po volbách se nezměníme

14 / 09 / 2012

Vážení voliči, nechci se předhánět s kandidáty ostatních politických stran ve slibech a frázích. A už vůbec nechci líbivé fráze opakovat po lidech, kteří dnes sedí ve vazbě nebo se dohadují u soudu. Raději vám zde krátce představím svoji práci a práci mých přátel z Jablonecka, kteří se mnou kandidují, a vám mohu slíbit, že se ani týden, ani měsíc, po volbách nezměníme, protože na to už jsme přece jenom trochu staří psi.

Karel Dlouhý (6) už mnoho let vlastní stavební firmu a od roku 2004 pracuje v krajském zastupitelstvu. Jako předseda výboru regionálního rozvoje pomáhal a pomáhá mnoha obcím v našem regionu. Petr Polák (8) je od roku 1990 tanvaldským starostou a k tomu snad není potřeba další komentář. Marek Hotovec (12) pracuje ve vedení města Smržovky osmnáct let, z toho dvanáct let jako tajemník a už šestým rokem je ve funkci starosty. Zkušenosti z komunální politiky a problematiky vedení obcí mají oba víc než dost. Já a Miloš Vele (18) jsme proti nim v komunální politice nováčci. Na jablonecké radnici působíme dva roky, já jako primátor a Miloš Vele jako můj náměstek pro hospodaření města a finanční záležitosti.  Za ty dva roky se nám podařilo udělat dost práce, i když to vždycky zrovna radost nebyla. Museli jsme snížit stav úředníků, zoptimalizovat městský rozpočet; jednoduše řečeno začít šetřit, a začít splácet staré dluhy. Naštěstí jsme  pro naši práci našli podporu jak u kolegů v koalici, tak v zastupitelstvu a daří se to. Mohl bych psát dál o našich kandidátech z Jablonecka, Semilska, Liberecka či Českolipska, ale vlastně bych se opakoval. Stojím si za tím, že jsou to všichni slušní lidé, schopni postarat se nejen o sebe, ale hlavně o lidi kolem.

Do krajského zastupitelstva kandidujeme s cílem nastolit na kraji normální hospodaření, tedy neutratit víc než vyděláme, tak jak jsme zvyklí v našich obcích a dopředu víme, že to nebude snadné.

Druhá věc, kterou jsme si jisti, je, že naše obce města a hlavně lidé v nich za tu námahu stojí.

Náš program obsahuje pouze to, co pro vás můžeme skutečně udělat a s vaší pomocí to prosadíme. Pokud vám není budoucnost vašeho kraje lhostejná, žádám o vaši podporu pro kandidátku ODS.

 

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy