Grilování se seniory se vydařilo

Grilování se seniory se vydařilo

06 / 06 / 2012

Veselá atmosféra panovala v úterý 5. června odpoledne v jídelně Domu s pečovatelskou službou v Novoveské ulici. Konalo se tu Grilování s primátorem spojené s kloboukovou slavností. Zpívalo se a tančilo a nakonec nikomu nevadilo, že venku prší.

Primátor Petr Beitl roztopil gril venku pod balkónem. Při opékání uzenek se střídal s Petrem Tulpou, který dorazil v mexickém klobouku. Miloš Vele chystal tácky s chlebem a hořčicí. Sehraná trojka čelních představitelů města v kostkovaných zástěrách za výdejním pultem vtipkovala a práce jim šla od ruky radost pohledět.

 

Celou akci připravilo Centrum sociálních služeb ve spolupráci se statutárním městem Jablonec nad Nisou. Tradici letních grilovaček zahájil primátor vloni v Kokoníně, kde se grilovalo u příležitosti otevření nového altánu na zahradě tamního domu s pečovatelskou službou. Senioři i primátor si společné posezení pochvalovali, a tak se letos akce rozrostla. Do DPS Novoveská se sjeli nejen obyvatelé ostatních jabloneckých DPS. Téměř všichni měli nějakou nápaditou pokrývku hlavy a každý také přinesl něco na zub. Stoly se zaplnily různými sladkými i slanými chuťovkami a nikde nechyběl talíř třešní. Primátor přispěl již zmíněnými uzenkami. Harmonikář pan Wiesner neúnavně hrál jednu písničku za druhou a všichni se dobře bavili až do pozdního odpoledne. „Už dlouho jsem si za střízliva takhle nezazpíval, děkuji Vám,“ loučil se rozesmátý Beitl v námořnické čepici.

DSC_0553.JPG

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy