Běh městem

Běh městem

08 / 09 / 2012

Výroba autobrzd v Jablonci nad Nisou má již 60letou tradici. Společnost TRW přichystala k narozeninám firmy nejen den otevřených dveří, ale i Běh městem pro veřejnost. Petr Beitl stál na startovní čáře s číslem 10 na prsou.

Běh dlouhý 2,2 km začínal i končil na stadionu Dr. Randy. Účastníci se proběhli Průmyslovou a Korejskou ulicí na Horní náměstí, kolem radnice, ulicí Komenského, kolem pošty nahoru a pak Korejskou  a Průmyslovou ulicí zpátky na stadion. Trasu relativně krátkou, ale pro Jablonec typicky kopcovitou proběhla necelá padesátka malých i velkých účastníků.

"Účastním se s olympijskou ambicí, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se," smál se Beitl před startem. Doběhl v první patnáctce běžců s krásným časem 12 minut 4 setiny vteřiny. Na prvního tak ztratil necelé 3 minuty. 

"Pěkná trasa, ve městě bylo hodně lidí, fandili, byla tam taková sportovní atmosféra," spokojeně zhodnotil běh Beitl, když se vydýchal. "Jsem rád, že TRW tento běh pro veřejnost uspořádalo, město ožilo," dodal. 

Zpět na výpis

Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy