Běh městem
08 / 09 / 2012
Běh dlouhý 2,2 km začínal i končil na stadionu Dr. Randy. Účastníci se proběhli Průmyslovou a Korejskou ulicí na Horní náměstí, kolem radnice, ulicí Komenského, kolem pošty nahoru a pak Korejskou a Průmyslovou ulicí zpátky na stadion. Trasu relativně krátkou, ale pro Jablonec typicky kopcovitou proběhla necelá padesátka malých i velkých účastníků.
"Účastním se s olympijskou ambicí, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se," smál se Beitl před startem. Doběhl v první patnáctce běžců s krásným časem 12 minut 4 setiny vteřiny. Na prvního tak ztratil necelé 3 minuty.
"Pěkná trasa, ve městě bylo hodně lidí, fandili, byla tam taková sportovní atmosféra," spokojeně zhodnotil běh Beitl, když se vydýchal. "Jsem rád, že TRW tento běh pro veřejnost uspořádalo, město ožilo," dodal.
- Před startem
- Po startu
- Za chvíli jsme zpátky
- Opletalkou nahoru
- Pár metrů do cíle
- Tati nepředbíhej
- Spokojeně v cíli
- Už tam budem!
- Koukej, primátor
- Jsme poslední, ale zvládli jsme to