Aktuality

 • 05 / 10 / 2017

  Požadavek na referendum prošel

  Magistrát města Jablonec nad Nisou provedl zákonnou kontrolu podpisů uvedených na petici za uspořádání místního referenda za odstranění výherních hracích přístrojů, videoloterních terminálů a dalších loterií z Jablonce nad Nisou. Petice obsahuje potřebný počet podpisů a návrh bude předložen zastupitelům 19. října 2017.
 • 04 / 10 / 2017

  Rozhovor pro MF Dnes 2. 10. 2017 - Lídr ODS: Politici ztrácejí vliv, stát je v rukou úředníků

  Navrátit politice slušnost a racionalitu. To je jeden z cílů, kterého by v poslanecké sněmovně chtěl dosáhnout primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl. Krajský lídr ODS hovoří před říjnovým kláním o 200 křesel v dolní komoře parlamentu například o tom, že stát se dostal do rukou ministerských úředníků, kteří vymýšlejí čím dál bizarnější zákony a prováděcí vyhlášky, jež mají často jen pramálo společného s realitou. „Politici ztrácejí sílu s tím něco dělat,“ říká padesátiletý politik.
 • 17 / 09 / 2017

  Zasedací místnosti jsou pýchou jablonecké radnice

  Na Den památek, v sobotu 16. září, budou poprvé veřejnosti představeny zrekonstruované zasedací místnosti ve druhém patře radnice. Z obou, novotou zářících prostor, doslova čiší duch architekta Karla Wintera a třicátá léta minulého století.
 • 22 / 08 / 2017

  Svoboda není samozřejmostí

  V pondělí 21. srpna se v Parku generála Mrázka v Jablonci nad Nisou konalo slavnostní vzpomínkové setkání na srpnové události roku 1968.
 • 10 / 08 / 2017

  Ještěd je jedním z divů Česka

  Děkuji všem, kteří se zapojili do facebookové ankety ODS Hledáme 7 divů Česka. Dominanta našeho kraje, Ještěd, se díky vaší aktivitě a hlasům probojovala mezi vítězných sedm divů. V galerii pod statusem na mém fb profilu si můžete prohlédnout, která další místa mezi vítěznou sedmičku patří.
Celkem záznamů:288|◄56789►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy