Aktuality

 • 13 / 09 / 2012

  Vedení města chce převzít odpovědnost za teplo v Jablonci

  O vyřešení situace teplárenství v Jablonci se snaží současné vedení města samého začátku. Zhruba rok se oba akcionáři Jablonecké teplárenské a realitní, a.s. (JTR) snažili nalézt společné řešení budoucnosti jablonecké soustavy centrálního zásobování teplem (CZT). Řešení výhodné pro občany a vyhovující oběma stranám společnosti se nenašlo. Proto město zahájilo jednání o možném odkupu akcií.
 • 08 / 09 / 2012

  Běh městem

  Výroba autobrzd v Jablonci nad Nisou má již 60letou tradici. Společnost TRW přichystala k narozeninám firmy nejen den otevřených dveří, ale i Běh městem pro veřejnost. Petr Beitl stál na startovní čáře s číslem 10 na prsou.
 • 31 / 08 / 2012

  Venku pršelo, uvnitř bylo veselo

  Maškarní rej s tematikou Vodního světa připravil pro děti Český červený kříž v Jablonci nad Nisou na poslední prázdninový pátek ve velkém sále Spolkového domu. Podtitulem bylo Rozloučení s létem, a protože venku celý den pršelo, opravdu to vypadalo na konec léta.
 • 24 / 08 / 2012

  Na kole s olympionikem

  Malou vzpomínku na olympijský závod připravil pro své příznivce na jedno odpoledne v druhé půlce srpna jablonecký cyklistický tým Rubena Auto Menčík Specialized Jaroslava Žitného. Člen týmu Honza Škarnitzl skončil v Londýně na krásném 12. místě. Vítěz olympijského závodu Jaroslav Kulhavý je také odchovancem jabloneckého týmu a i když už několik let za Jablonec nejezdí, jsou na něj jablonečtí pyšní, mají na jeho úspěchu svůj podíl.
 • 23 / 08 / 2012

  Odlehčovací služba je v Jablonci novinkou

  Odlehčovací služba je nová sociální služba, kterou od července letošního roku poskytuje statutárním město Jablonec nad Nisou prostřednictvím Centra sociálních služeb, p. o. Služba je určena seniorům a zdravotně či chronicky postiženým dospělým občanům, kteří žijí ve vlastní domácnosti a kterým zajišťuje podporu a péči v plném rozsahu rodina, nebo osoba jim blízká.
Celkem záznamů:356|◄6566676869►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy