Aktuality

 • 02 / 10 / 2012

  Primátor Beitl zahájil Týden seniorů

  V Jablonci nad Nisou se letos již o dvanácté koná Týden seniorů. Od pondělka 1. do neděle 7. října se konají akce různého charakteru v Eurocentru, ve Spolkovém domě a pro seniory sportovce je připraven i výlet do osady Jizerka.
 • 28 / 09 / 2012

  Chceme koupit teplárnu a vyřešit problém Jablonečanů

  Teplárenství v Jablonci poslední roky ožehavé téma. A o vyřešení dané situace se snaží současné vedení města od svého vstupu na radnici, tedy od roku 2010. Město Jablonec nad Nisou je menšinovým vlastníkem akciové společnosti Jablonecká teplárenská a realitní (JTR). Druhým, většinovým akcionářem je společnost MVV Energie CZ, a. s., která spoluvlastní teplárny i v jiných městech (např. Liberec, Česká Lípa, Litoměřice aj.).
 • 17 / 09 / 2012

  Biskup Baxant požehnal statutárnímu městu Jablonec nad Nisou

  V obřadní síni jablonecké radnice v pondělí 17. září dopoledne proběhlo slavnostní setkání představitelů města, zástupců církví, které ve městě působí i zastupitelů s biskupem litoměřické diecéze Monsignorem Janem Baxantem. Biskup přijal pozvání primátora Petra Beitla a požehnal statutárnímu městu Jablonec nad Nisou.
 • 16 / 09 / 2012

  Den evropského dědictví v Jablonci byl zahájen ražbou groše

  Den evropského dědictví v Jablonci nad Nisou zahájil Petr Beitl netradičně - ražbou groše. Originální Grossus Melopolitanus - jablonecký groš - bylo možné získat pouze v sobotu 15. září na dvoře SUPŠ. Večer při slavnostním zakončení Dne evropského dědictví primátor Beitl razidla obřadně zničil.
 • 14 / 09 / 2012

  Po volbách se nezměníme

  Vážení voliči, nechci se předhánět s kandidáty ostatních politických stran ve slibech a frázích. A už vůbec nechci líbivé fráze opakovat po lidech, kteří dnes sedí ve vazbě nebo se dohadují u soudu. Raději vám zde krátce představím svoji práci a práci mých přátel z Jablonecka, kteří se mnou kandidují, a vám mohu slíbit, že se ani týden, ani měsíc, po volbách nezměníme, protože na to už jsme přece jenom trochu staří psi.
Celkem záznamů:357|◄6465666768►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy