Aktuality

 • 16 / 09 / 2012

  Den evropského dědictví v Jablonci byl zahájen ražbou groše

  Den evropského dědictví v Jablonci nad Nisou zahájil Petr Beitl netradičně - ražbou groše. Originální Grossus Melopolitanus - jablonecký groš - bylo možné získat pouze v sobotu 15. září na dvoře SUPŠ. Večer při slavnostním zakončení Dne evropského dědictví primátor Beitl razidla obřadně zničil.
 • 14 / 09 / 2012

  Po volbách se nezměníme

  Vážení voliči, nechci se předhánět s kandidáty ostatních politických stran ve slibech a frázích. A už vůbec nechci líbivé fráze opakovat po lidech, kteří dnes sedí ve vazbě nebo se dohadují u soudu. Raději vám zde krátce představím svoji práci a práci mých přátel z Jablonecka, kteří se mnou kandidují, a vám mohu slíbit, že se ani týden, ani měsíc, po volbách nezměníme, protože na to už jsme přece jenom trochu staří psi.
 • 13 / 09 / 2012

  Beitl operoval i resuscitoval

  U příležitosti Dne otevřených dveří v jablonecké nemocnici ve čtvrtek 13. září uspořádal oblastní spolek Českého červeného kříže v Jablonci pokus o vytvoření českého rekordu v počtu resuscitujících osob. Petr Beitl nesměl na takové akci chybět.
 • 13 / 09 / 2012

  Vedení města chce převzít odpovědnost za teplo v Jablonci

  O vyřešení situace teplárenství v Jablonci se snaží současné vedení města samého začátku. Zhruba rok se oba akcionáři Jablonecké teplárenské a realitní, a.s. (JTR) snažili nalézt společné řešení budoucnosti jablonecké soustavy centrálního zásobování teplem (CZT). Řešení výhodné pro občany a vyhovující oběma stranám společnosti se nenašlo. Proto město zahájilo jednání o možném odkupu akcií.
 • 08 / 09 / 2012

  Běh městem

  Výroba autobrzd v Jablonci nad Nisou má již 60letou tradici. Společnost TRW přichystala k narozeninám firmy nejen den otevřených dveří, ale i Běh městem pro veřejnost. Petr Beitl stál na startovní čáře s číslem 10 na prsou.
Celkem záznamů:354|◄6465666768►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy