Aktuality

 • 06 / 10 / 2012

  Odpad z nebe nespad a AMOS v Jablonci nad Nisou

  Petr Beitl zahájil v pátek 5. října 14.ročník burzy škol, vzdělávání, pracovních příležitostí a volnočasových aktivit AMOS 2012 v Eurocentru v Jablonci nad Nisou.
 • 03 / 10 / 2012

  Lípa Václava Havla v Jablonci nad Nisou

  Lesopark Žižkův Vrch byl za přítomnosti představitelů města, zastupitelů, zhotovitele a projektanta slavnostně otevřen ve středu 3. října. Lesopark Žižkův Vrch vznikl v rámci Integrovaného plánu rozvoje města (IPRM) – zóna Žižkův Vrch a okolí, oblast revitalizace veřejných prostranství. Cílem tohoto projektu bylo obnovit léta zanedbávaný zpustlý park se zelení poničenou sněhovou kalamitou v říjnu 2009. Při slavnostním otevření byla lípa velkolistá poblíž altánu věnovaná památce prvního českého prezidenta Václava Havla.
 • 02 / 10 / 2012

  Primátor Beitl zahájil Týden seniorů

  V Jablonci nad Nisou se letos již o dvanácté koná Týden seniorů. Od pondělka 1. do neděle 7. října se konají akce různého charakteru v Eurocentru, ve Spolkovém domě a pro seniory sportovce je připraven i výlet do osady Jizerka.
 • 28 / 09 / 2012

  Chceme koupit teplárnu a vyřešit problém Jablonečanů

  Teplárenství v Jablonci poslední roky ožehavé téma. A o vyřešení dané situace se snaží současné vedení města od svého vstupu na radnici, tedy od roku 2010. Město Jablonec nad Nisou je menšinovým vlastníkem akciové společnosti Jablonecká teplárenská a realitní (JTR). Druhým, většinovým akcionářem je společnost MVV Energie CZ, a. s., která spoluvlastní teplárny i v jiných městech (např. Liberec, Česká Lípa, Litoměřice aj.).
 • 17 / 09 / 2012

  Biskup Baxant požehnal statutárnímu městu Jablonec nad Nisou

  V obřadní síni jablonecké radnice v pondělí 17. září dopoledne proběhlo slavnostní setkání představitelů města, zástupců církví, které ve městě působí i zastupitelů s biskupem litoměřické diecéze Monsignorem Janem Baxantem. Biskup přijal pozvání primátora Petra Beitla a požehnal statutárnímu městu Jablonec nad Nisou.
Celkem záznamů:354|◄6364656667►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy