Aktuality

 • 17 / 12 / 2012

  Osobní přání musí být osobně podepsáno

  Na pravidelné předvánoční setkání Sboru pro občanské záležitosti (SPOZ) přišel primátor Petr Beitl poděkovat jeho členkám za záslužnou a prospěšnou práci. Během roku totiž dobrovolnice, které ve sboru pracují, navštíví kolem tisícovky oslavenců s balíčkem a přáním.
 • 14 / 12 / 2012

  Advent je časem milých setkání

  Adventní setkání vedení města se zástupci různých organizací a subjektů má v našem městě již několikaletou tradici. I letos se primátor města se svými náměstky sešel se reprezentanty neziskových organizací, zástupci kulturních subjektů i s podnikateli. Zavítal i mezi onkologické pacienty a samozřejmě ani letos se nezapomnělo na seniory.
 • 04 / 12 / 2012

  První cesta nového hejtmana vedla do Jablonce

  Primátor statutárního města Jablonec nad Nisou Petr Beitl dnes uvítal na radnici nového hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu. Hejtman dnes kromě Jablonce navštívil nejvýhodnější, nejzápadnější, nejsevernější a nejjižnější obce kraje.
 • 03 / 12 / 2012

  Do Jablonce přišel advent

  Deset, devět, osm ... odpočítal primátor Beitl spolu se zaplněným náměstím deset vteřin, děti i dospělí zvonili na zvonečky a najednou se to stalo. Stříbrný smrk s červenozlatými hvězdami zazářil do tmy a v Jablonci nad Nisou nastal adventní čas.
 • 01 / 12 / 2012

  Měli bychom udělat tlustou čáru za minulostí, ale neměli bychom zapomínat

  Primátor Petr Beitl přijal pozvání pana Bernarda Pohla z partnerského města Kaufbeuren, předsedy jedné z frakcí bavorského parlamentu (Freie Wähler) k diskuznímu setkání na téma česko – německých vztahů. Diskuse s názvem Versöhnung und Zukunft – Usmíření a budoucnost se konala na konci listopadu v bavorském parlamentu v Mnichově. „Důležité je, nesnažit se minulost ututlat, ale poučit se z ní, informovat o ní mladé lidi, studenty, aby se nic podobného neopakovalo,“ řekl primátor Beitl ve svém příspěvku.
Celkem záznamů:356|◄6061626364►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy