Aktuality

 • 15 / 12 / 2017

  Jablonec zakládá vlastní dopravní podnik

  Zastupitelé v prosinci odsouhlasili vznik společnosti Jablonecká dopravní, a.s. se stoprocentní majetkovou účastí města Jablonec nad Nisou a základním vkladem ve výši 2 miliony korun. Prvním krokem společnosti bude důkladná analýza a příprava zajištění městské autobusové dopravy v Jablonci.
 • 16 / 11 / 2017

  17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii

  Slavnostní připomenutí 17. listopadu - Dne boje za svobodu a demokracii se konalo dnes v Jablonci nad Nisou u pomníku Bojovníků za svobodu a obětem bezpráví v parku v ulici Generála Mrázka. Vedle tradičních účastníků, představitelů města, policie, vězeňské služby i armády se zúčastnila i velká skupina studentů uměleckoprůmyslové školy a široká veřejnost.
 • 27 / 10 / 2017

  99. výročí vzniku republiky v Jablonci nad Nisou

  Slavnostní připomenutí 99. výročí vzniku samostatného československého státu se za účasti představitelů města, zástupců městské i státní policie, hasičů, červeného kříže i veřejnosti konalo v pátek 27. října u Památníku obětem 1. světové války v Tyršově parku v Jablonci nad Nisou.
 • 11 / 10 / 2017

  Parkuji, parkuješ, parkujeme

  Parkování je tématem, které se dotýká všech skupin obyvatel. Po možnosti zaparkovat volají lidé jak v centru města v blízkosti obchodů, úřadů a dalších institucí, tak na sídlištích a v obytných zónách. Parkování je problematikou, kterou se v Jablonci dlouhodobě a systematicky zabýváme.
 • 06 / 10 / 2017

  Petr Beitl se zúčastnil slavnostní ražby medaile Marty Kubišové

  Pamětní medaili si ve čtvrtek po poledni v České mincovně vyrazila legenda české hudební scény Marta Kubišová. Její medaile doplnila sérii Slavíci ve zlatě, kde je spolu s Hanou Zagorovou, Lucií Bílou nebo Miroslavem Žbirkou. Primátor Jablonce Petr Beitl u této významné události nesměl chybět.
Celkem záznamů:288|◄45678►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy