Aktuality

 • 27 / 10 / 2017

  99. výročí vzniku republiky v Jablonci nad Nisou

  Slavnostní připomenutí 99. výročí vzniku samostatného československého státu se za účasti představitelů města, zástupců městské i státní policie, hasičů, červeného kříže i veřejnosti konalo v pátek 27. října u Památníku obětem 1. světové války v Tyršově parku v Jablonci nad Nisou.
 • 11 / 10 / 2017

  Parkuji, parkuješ, parkujeme

  Parkování je tématem, které se dotýká všech skupin obyvatel. Po možnosti zaparkovat volají lidé jak v centru města v blízkosti obchodů, úřadů a dalších institucí, tak na sídlištích a v obytných zónách. Parkování je problematikou, kterou se v Jablonci dlouhodobě a systematicky zabýváme.
 • 06 / 10 / 2017

  Petr Beitl se zúčastnil slavnostní ražby medaile Marty Kubišové

  Pamětní medaili si ve čtvrtek po poledni v České mincovně vyrazila legenda české hudební scény Marta Kubišová. Její medaile doplnila sérii Slavíci ve zlatě, kde je spolu s Hanou Zagorovou, Lucií Bílou nebo Miroslavem Žbirkou. Primátor Jablonce Petr Beitl u této významné události nesměl chybět.
 • 05 / 10 / 2017

  Požadavek na referendum prošel

  Magistrát města Jablonec nad Nisou provedl zákonnou kontrolu podpisů uvedených na petici za uspořádání místního referenda za odstranění výherních hracích přístrojů, videoloterních terminálů a dalších loterií z Jablonce nad Nisou. Petice obsahuje potřebný počet podpisů a návrh bude předložen zastupitelům 19. října 2017.
 • 04 / 10 / 2017

  Rozhovor pro MF Dnes 2. 10. 2017 - Lídr ODS: Politici ztrácejí vliv, stát je v rukou úředníků

  Navrátit politice slušnost a racionalitu. To je jeden z cílů, kterého by v poslanecké sněmovně chtěl dosáhnout primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl. Krajský lídr ODS hovoří před říjnovým kláním o 200 křesel v dolní komoře parlamentu například o tom, že stát se dostal do rukou ministerských úředníků, kteří vymýšlejí čím dál bizarnější zákony a prováděcí vyhlášky, jež mají často jen pramálo společného s realitou. „Politici ztrácejí sílu s tím něco dělat,“ říká padesátiletý politik.
Celkem záznamů:281|◄34567►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy

 • 29 / 10 / 2018

  28. říjen 2018

  Projev primátora Jablonce nad Nisou a poslance Parlamentu ČR Petra Beitla u příležitosti 100. výročí vzniku republiky. 

 • 21 / 08 / 2018

  Projev Petra Beitla k 50. výročí srpnových událostí v roce 1968

  Vážené dámy, vážení pánové,

  před padesáti lety mínus jeden den český národ ulehl ke spánku v zemi, která věřila ve svou suverenitu a ráno se probudil v totalitě. Nikdo si tenkrát, v den mínus jedna, nemyslel, že by to mohlo být možné. Přesto se to stalo a může se to stát znovu, pokud ztratíme svou historickou paměť. Pokud si z mého projevu vezmete alespoň tento fakt, nemluvím tu dnes zbytečně.

 • 04 / 05 / 2018

  Projev k 73. výročí konce 2.světové války

  Projev Petra Beitla, primátora města Jablonec nad Nisou a poslance Parlamentu ČR u Památníků obětí 2. světové války Rýnovicích 4. května 2018.