Aktuality

 • 26 / 10 / 2020

  Cestovní kanceláře, agentury a průvodci jsou biti

  V současné situaci jsou poškozeny takřka všechny segmenty naší ekonomiky. Cestovní ruch je ale odvětvím, které má při současných opatřeních jen malou šanci se vzpamatovat. Na cestovní kanceláře, agentury a průvodce se totiž trestuhodně zapomnělo. Ve čtvrtek 22. října jsem načetl interpelaci na téma záchrana cestovního ruchu na paní ministryni pro místní rozvoj Kláru Dostálovou. Jsem zvědav, co odpoví.
 • 01 / 10 / 2020

  Přijďte k volbám!

  V pátek 2. a v sobotu 3. října můžete rozhodovat o tom, jakou cestou se vydá náš kraj. Jak budou fungovat nemocnice, sociální systém, střední školy, doprava a řada dalších důležitých systémů.
 • 25 / 09 / 2020

  Proti epidemii týmem odborníků nebo marketingem premiéra?

  Od října 2020 budou v Kalendáři Liberecka vycházet moje články, postřehy a glosy k aktuálnímu dění v naší republice. První text jsem věnoval koronaviru, který je v současné době nejčastějším tématem nejen mediálních výstupů, ale i rozhovorů a vtipů mezi lidmi. Bohužel, postupy Vlády ČR jsou spíš k pláči.
 • 19 / 08 / 2020

  Daňový systém má být spravedlivý a férový!

  Vzhledem k tomu, že vláda v současné době stále hovoří o zrušení superhrubé mzdy a o možnostech, jak doplnit příjmovou stránku státního rozpočtu, rozhodl jsem se podat interpelaci na ministryni financí Alenu Schillerovou. K určitým skupinám podnikatelů totiž zamýšlené daňové změny rozhodně nejsou férové.
 • 11 / 06 / 2020

  Reakce na postoj ministra zahraničí k izraelsko-palestinským vztahům

  Zahraniční výbor Poslanecké sněmovny PČR dnes přijal usnesení k prohlášení ministra zahraničních věcí Petříčka a jeho dvou předchůdců týkajících se Izraele, které bylo nepřijatelně jednostranným a zjednodušujícím pohledem na problematiku izraelsko -palestinských vztahů. Podepisuji se pod všechny body i víru, že to nešťastné prohlášení nenarušilo vztahy mezi námi a státem Izrael.
Celkem záznamů:332|◄34567►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy