Aktuality

 • 01 / 05 / 2020

  Andrej Babiš by si měl sundat roušku z očí…

  „Jsme nejlepší v boji s pandemií, ostatní země si z nás berou příklad, nikdo to takto nezvládl…“ Nabubřelost není pěkná a je nebezpečná. Jaká je pravda, tedy co říkají čísla? V zemích V4 je z nějakých důvodů celkově nižší počet nakažených než např. v západní Evropě. Z těchto zemí je ale Česká republika z hlediska nakažených na počet obyvatel jednoznačně nejhorší!
 • 27 / 04 / 2020

  Poradna pro podnikatele v Jablonci nechává dveře otevřené. Zájem je.

  Poradna pro živnostníky a malé podnikatele, kterou už druhý týden provozuje jablonecká ODS ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou v Jablonci nad Nisou, zůstane otevřená i v příštích dnech.
 • 09 / 04 / 2020

  Nabízíme pomocnou ruku živnostníkům a podnikatelům

  Od úterý 14. dubna zahajuje svou činnost bezplatná poradna pro živnostníky a drobné podnikatele zasažené koronavirovou krizí. Dle aktuálních informací by měl legislativní proces týkající se konkrétních možností podpory doběhnout do Velikonoc. Konzultace proto budou poskytovány e-mailem nebo osobně v poslanecké kanceláři Petra Beitla v Jablonci nad Nisou.
 • 03 / 04 / 2020

  Beitl daroval školám a školkám v kraji více jak 860 respirátorů

  V rámci své aktivity, nákup a pořízení respirátorů třídy FFP2, rozdal v posledním březnovém týdnu Petr Beitl (ODS) také 865 těchto respirátorů do škol a školek v Libereckém kraji otevřených z nařízení hejtmana ve speciálním režimu.
 • 30 / 03 / 2020

  Kauza, která zčeřila vody sociálních sítí - jablonecké respirátory

  V uplynulých čtrnácti dnech jsem se intenzivně snažil zajistit respirátory poskytující účinnou ochranu pro lidi, kteří v Libereckém kraji v první linii čelí virové nákaze. Tato akce se od pátku minulého týdne stala předmětem nechutného politického útoku. Realizace dodávky a její distribuce mě stála nemalé prostředky a vzala si také množství práce mé a mých spolupracovníků. Mnou uvedené informace potvrzuje i stanovisko Asociace krajů ČR. Seřadil jsem informace, které již byly zveřejněny, a přidávám k tomu své vysvětlení.
Celkem záznamů:324|◄34567►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy