Aktuality

 • 09 / 06 / 2021

  Zákon o veřejném zdraví nepodpořím

  Vzhledem k množství dezinformací šířícími se společností, pokládám za důležité vyjádřit se k tématu Covid pasu a zákona o veřejném zdraví (sněmovní tisk 1231)
 • 14 / 05 / 2021

  O tom, jak si ministr Havlíček a tato vládla představuje podporu malých obchodů

  Poté co vláda zlikvidovala drobné provozovny, začíná plánovat program na jejich dotace. „Pokud se to hýbe, zdaň to. Když se to stále hýbe, reguluj to. A když se to přestane hýbat, dotuj to.“ — Ronald Reagan
 • 12 / 05 / 2021

  Rozklad státu v přímém přenosu

  Zažil jsem toho v politice hodně, ale informace o tom, jak se dnes rozdělují dotace, překvapí i otrlého. Byla by to vtipná historka, nebýt toho, že se jedná o 8 miliard korun z dotační osy 6-REACT-EU, které byly určeny na snížení dopadů pandemie Covid-19 v našich nemocnicích.
 • 30 / 04 / 2021

  Vyslovení nedůvěry vládě - jasný postoj sněmovny

  Vyslovení nedůvěry vládě je krokem A v okamžiku, kdy vláda přišla o podporu komunistů, čili ztratila většinu ve sněmovně a s tím i sílu a legitimitu vládnout. Pokud se to podaří, bude krokem B shánění 120 podpisů nutných k rozpuštění sněmovny a krokem C předčasné volby. Po celou dobu jsme připraveni jednat s parlamentními stranami napříč o úřednické vládě nespojené se žádnou stranou, která by dovedla zemi k volbám.
 • 16 / 04 / 2021

  Co si myslím o předvolebních průzkumech a jak vidím povolební situaci?

  Dostal jsem dotaz, který si možná kladete i Vy. Jaký mám názor na volební průzkumy, co si myslím o případné vládní koalici s Piráty a také, jak vidím spolupráci Trikolory se Svobodnými a Soukromníky. Pro úplnost uvádím dotaz i svou odpověď v plném znění.
Celkem záznamů:332|◄12345►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy