Aktuality

 • 24 / 05 / 2019

  Bude Jablonec i nadále městem pro byznys?

  Na zastupitelstvu města Jablonec nad Nisou 23. května jsem vystoupil s právem poslance Parlamentu ČR, abych se vyjádřil k tomu, co mě trápí. K postoji města vůči podnikatelům v Jabloneci, který je v jasném rozporu s předchozími deklaracemi a předvolebními sliby nového vedení města.
 • 23 / 05 / 2019

  Volby do Evropského parlamentu

  ODS jde do eurovoleb s jasnou vizí. Víme, jak Evropskou unii reformovat a co začít okamžitě po volbách dělat. Eda Kožušník, který je na naší kandidátce s číslem 10, je zkušený europolitik, který už jako poslanec Europarlamentu pracoval. Vážím si toho, že Eda s libereckým regionem už více jak 12 let spolupracuje a zajímá se o starosti lidí, kteří v něm žijí. V evropských volbách 24. a 25. 5. 2019 mu dám svůj preferenční hlas.
 • 24 / 04 / 2019

  Dopravní řešení v pěší zóně se opozici nelíbí z mnoha důvodů

  Od dubna letošního roku radnice v Jablonci nad Nisou rozhodla, že do pěší zóny zakáže mezi 9. a 17. hodinou vjezd všem vozidlům s výjimkou IZS. Do ulic umístila květináče a sloupky, které jdou po odemčení sklopit nebo zapustit pod zem. Dopravní značky vymezující území pěší zóny jsou nově poněkud „pirátsky“ upraveny. Místo řádné dodatkové tabulky mají pouze přelepku s časovým údajem. Značky jsou v podstatě neplatné a tím pádem pěší zóna v Jablonci bez jakéhokoli omezení.
 • 18 / 04 / 2019

  Nová vyhláška o hazardu v Jablonci je pouze gesto, říká opozice

  Vyhláška 1/2019, kterou přijali zastupitelé na svém dubnovém zasedání je podle opoziční ODS zbytečným gestem a mediální záležitostí. Formálně podaný a nepřijatý protinávrh Jakuba Macka z koaliční Změny pro Jablonec, resp. uskupení Společně pro Jablonec, jen dokazuje nejednotnost koaličních stran v názoru na hazardní podnikání v Jablonci.
 • 27 / 03 / 2019

  Sociální služby potřebují pomoct nejen v systémovém dofinancování

  Ve středu 27. března jsem vystoupil v několik hodin trvající parlamentní rozpravě o postoji vlády k problémům s financováním sociálních služeb. Níže uvádím svůj příspěvek a jsem zvědav, kdy současná vláda vyslyší požadavky poskytovatelů sociálních služeb. Situace je více než vážná, alarmující a v některých případech i na hranici udržitelnosti.
Celkem záznamů:288|◄12345►|
Fultextové vyhledávání
* Povinné pole

Glosy